Başakşehir/İstanbul iconPzt - Cum: 09:00 - 18:30
Bizi Arayın - 0212 706 62 82
img
Yasa - Bilgi İşlem Uzmanı

Sektörel olarak Global ölçekte rekabetin yüksek olduğu bir iş kolunda olmamız dolayısıyla Kurumsal kimliğimizin en iyi şekilde ortaya çıkarılmasına ihtiyacımız vardı. İşte tam da bu nokta da CodeMan ekibinin bilgi birikimleri ve tecrübeleri devreye girdi. Sundukları hizmetler ve yaptıkları çalışmalar ile başta web sitemizin yenilenmesi konusunda ve daha bir çok konuda desteklerini sundular.

img
Repkon- Satış ve Makine Mühendisi

CodeMan firması, profesyonel yaklaşımı, desteği ve çıkardığı işlerle web sitemizi hem çok daha modern, kullanıcı dostu bir hale getirdi hem de birçok fuar ile tanıtımlarımız için özgün görseller ve broşürler tasarlatarak kurumsal bir kimlik oluşturmamıza destek verdi. Firma kimliğimizi doğru yansıtabilmemiz adına sağlamış olduğu yenilikçi yaklaşımlarla sadece web sitemiz için değil, ürün tanıtımlarımız için de bizlere yardımcı oldular.

img
GYODER - Genel Sekreteri

Otomotiv sektöründe çok markalı bayiliğimizin kurumsal web sitesinde yeniliğe ihtiyaç duyduğumuz anda CodeMan ile Google sayesinde tanıştık. Teknolojiyi ve tasarımı iyi bir ekip çalışması ile birleştirerek sunması ve bunu yaparken müşterileri ile kurdukları samimi dil sayesinde başarılı bir projeye beraberce imza attık. Yapılan işin her aşamasında profesyonel yaklaşımlarından ödün vermediler. Başarılarının devam etmesini temenni ederim.

img
Glore Glass - Genel Müdür

Sektöründe global bir firma olma ideali ile başlattığımız kurumsal kimlik çalışmalarımızın dünyaya açılan penceresi web tasarımında; bu büyük hedefin paydaşı olabilecek bir ajans arayışımızda bütün yollar CodeMan'e çıktı. Tüm ekibin profesyonel yaklaşımı ve işlerine hakimiyeti bizleri etkiledi. Hiç yorulmadan, zevkle çalışmalarımızı tamamladık. Ne kadar iyi bir ajansla çalıştığımızı anlamış olduk

img
Museum Hotel - Indigo Group Genel Müdürü

Uzunca bir süredir şirketimiz bünyesinde faaliyet gösteren firmalarımıza ait web sitelerimiz' in tasarım ve site alt yapılarının yenilenmesini amaçlıyorduk. Ancak ne yazık ki, ya başarısız örneklerle ya da anlamsız yüksek fiyat teklifleri ile karşılaşıyorduk. İnternette yapmış olduğum araştırmalar sonucunda CodeMan'i keşfettim. Ekibiniz daha ilk günden doğru partner olduklarını bizlere hissettirdi.

img
İstanbul İşletme Enstitüsü - İnsan Kaynakları Profesyoneli

İyi bir ajansla çalışmak istiyorsanız yaptıkları işi sevip sevmediklerine bakın. İşini seven insanlar mükemmeliyetçi, sonuç odaklı ve yaratıcılık özellikleri gelişmiş olur. Biz işini sevenlerle 2 yıla yakın süredir birlikte çalışıyoruz ve birçok proje gerçekleştirdik. CodeMan ile çalışmaya başladıktan sonra müşteri sayımız %400'den fazla artış gösterdi. CodeMan Ekibine teşekkür ederim.

img
Ufka Yolculuk - Dijital Pazarlama Yöneticisi

Her yıl düzenli olarak yapmış olduğumuz sınav organizasyonumuzda geçtiğimiz yıl yarışmacılarımıza daha güzel ve kullanışlı bir web sitesi kazandırmak için arayış içerisinde iken CodeMan ile tanıştık. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var. Farklı tasarımlar ile hayal gücüne hitap ediyorlar. Sadece web sitesi yapıp kenara çekilmeyen, size yol gösterin, sürekli güncellemeler ile sitenizin gelişimine katkı sağlayan, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir ajans.

img
NG Kütahya Seramik - Bilgi Teknolojileri Müdürü

Sizlerle çalışmaktan dolayı son derece mutluyuz. 2013 yılında başlayan işbirliğimiz farklı projelerle devam etmektedir ve ileriye dönük devam etmesini temenni etmekteyiz.

img
İnci Holding - İnci Holding Dijital İletişim Uzmanı

CodeMan ile üç seneyi aşkın bir süredir dijital iletişim çalışmalarımızı birlikte yürütüyoruz. Gerek bizi anlama gerek de yetkin iletişim becerileri ile güzel çalışmalar ortaya koyduk ve koymaya da devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında kurumsal web sitemizi 2017 yılı Temmuz ayında baştan aşağı yeniledik. Yeni web sitemizin; hoş tasarım ve güncel teknolojilerin başarılı bir harmanı olduğunu söyleyebilirim. Başta emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürler.

img
Amper - Kurumsal İletişim Uzmanı

Serüvenimiz; Türkiye’de “Yıldırımdan Korunma & Topraklama” sektörüne hitap edecek iddialı bir web sitesi oluşturma arzusuyla başladı. Araştırmalarımızı yaparken, evvela web sitemizi tasarlayacak olan firmanın “kendi web sitesi - kendini ele verir” mantığıyla hareket ediyorduk. Hal böyle olunca CodeMan ile tanışmamız da kaçınılmaz olmuştu. Projemizin başından sonuna kadar gösterdikleri sabır, gayret ve yardımlarından dolayı başta ekibiniz olmak üzere tüm CodeMan ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

img
İncitaş - Genel Müdür Vekili

İncitaş AŞ olarak, değişen ve gelişen ürün çeşitlerimiz ve yeni giriş yaptığımız iş alanları doğrultusunda web sitemizi güncellemek istiyorduk. CodeMan ile tanışmamızdan çok kısa bir süre sonra bizlere yepyeni bir web sitesi sundular. Aklımızdan geçenin ötesinde, kapsamlı ve enerjik bir çalışma ortaya çıktı. Titizliklerine ve emeklerine teşekkür ediyoruz. Web sitemiz tamamlanmış olsa da halen ilk günkü ilgileri devam ediyor. İhtiyaç anında hep yanımızdalar

img
Doğtaş | Kelebek - Kurumsal İletişim Yöneticisi

Sitemizin hazırlanmasında, son dönemde oldukça başarılı çalışmalara imza atan, konusunda en önemli referans kabul edilen ciddi başarı göstermiş, Codeman firmasıyla ilerlemeyi tercih ettik. Hem görsel hem de operasyonel olarak uluslararası standartlarda tasarlanan internet sitemizi kullanıma açtığımız günden bugüne çok güzel tepkiler aldık. Çözüm odaklı yaklaşıma, hızlı ve güler yüzlü ekibe sahip Codeman Ailesi’ne, web sitemizin yapım aşamasında emeği geçen herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum.