Başakşehir/İstanbul iconPzt - Cum: 09:00 - 18:30
Bizi Arayın - 0212 706 62 82
En Çok Merak Ettiklerinizin Cevapları Sizler İçin Hazırladık.

CodeMan, özgün tasarım geliştirme ajansıdır ve müşterileri için özel web sitesi, sosyal medya içerikleri ve kişiye özel yazılım çözümlerini sunar.

✓ Hazır web site, template, WordPress, tema ve şablonlar kullanmaz.

✓ Web çalışmalarında müşterilerine butik olarak hizmet vermeyi misyon edinmiştir.

CodeMan 'in web tasarım iş kültürünü, web sitesi sorumluluklarını, özel tasarım / yazılım geliştirme süreçlerini ve proje sunum sistemini keşfetmek için web sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CodeMan'in web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip ve kolayca yönetebileceğiniz admin paneli vardır.

Web sitesi yönetim panelinin eğitimi web projesi tesliminde ücretsiz olarak verilmektedir.

CodeMan, sözleşme imzaladığı SEO projelerinde üstün başarılar elde ederek tüm müşterilerini Google'da istedikleri konuma getirmiştir ve arama motorlarında müşterilerinin ilk üç sırada yer almasını sağlamıştır. CodeMan'in SEO hizmeti detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Logo ve banner resimleri hazırlanarak kurumsal kimlik bütünlüğü sağlanmaktadır.
  • Sosyal medya sayfa analizleri yapılarak eksiklikler giderilmektedir.
  • Sosyal medya platformlarının web sitesine entegresi sağlanmasıyla başlayan süreç profesyonel ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde yürütülmektedir.

CodeMan, sosyal medya yönetiminde hizmet verdiği firmaların sektörel anahtar kelimelerini analiz eder ve web sitesi SEO çalışmalarını destekler. SEO ve sosyal medya hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.