image

Kurumsal Kimlik

İnsanların yaşadıkları çevreden dolayı “kültür” faktörü, işletmelerde de karşımıza çıkmaktadır. Pek çok insanın aynı ortamda bulunması sonucu işletmeler içerisinde, farklı inançları, kültürleri ve fikirleri de içinde barındırır. Böyle bir durumda işletmeler tek bir amaç için, ortak bir paydada buluşarak, organizasyon yapısının korunmasını sağlar. Benimsenen değerler, politikalar, stratejiler ve daha pek çok etken kolektif bir kültürün yani "KURUM KÜLTÜRÜNÜN" ortaya çıkmasına sebep olur. 

Kurum kültürü, müşterilerinize sunacağınız ürün ya da hizmetlerin tamamının içinde vardır. Bu nedenle vizyon ve kalitenizi de sunacağınız bir "KURUMSAL KİMLİK" doğması hasıl olmaktadır.

Sunacağınız KURUMSAL KİMLİK, işletmenizin devamlılığı için kritik bir önem taşımaktadır. Erişebileceğiniz tüm alanlarda (kartvizit, klasör, notluk, katalog, broşür, ambalaj, web sitesi, logo, kurum içi dokümanlar, renk seçimi vb.) sizin kimliğinizi yansıtacaktır.

Bu doğrultuda Codeman olarak sıfırdan bir kurumsal tasarım oluşturabilir ya da var olan tasarımlarınızda iyileştirme gerçekleştirebiliriz. İşletmenizin içinden başlayarak tüm public alanlarda müşterilerinize sunacağınız ürün ya da hizmetlerde, kısaca tüm tasarımlarınızda en ince detayına kadar çalışarak, profesyonel bir şekilde teslim ediyoruz.